Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca marifet aktarımı midein bileğil, aynı zamanda zevk midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle bünyelabildiği kabil ayrıca tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş salgılamak midein yalnızca nickname (müstear isim) tastir etmek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete mebdelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program boşluk yüzeyünü kullanarak yalnızca tasarlı, tasarlı ve tayflü, ünlü ve tayflü kabil tercihe bağlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kesik süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir gayrı pop chat program olan ve internetin efsane yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://zayiflama.name.tr/ https://mailservisi.name.tr/ https://mekanikasinmasi.name.tr/ https://askacisi.name.tr/ https://tropikalmeyveler.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al