Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza ruzuşeb giriş karşılayıcı ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir muayene bile arkadaş, kardeş evet da hesabı takip eden yakınlarımızdan muayene esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler umumiyetle kullanıcı adınızı bileğkonutirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde taraf yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Takipçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar umumiyetle Instagram irtibatsı istediği muhtevain şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çkaldırmak muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Ne Mazi Karşıır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen kişiler muhtevain ne günah ki çok ziyade erkân bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok ziyade takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek haddizatında diğer kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğkonutirin ve sadece peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğkonutiğinde veya kullanıcı adınız bileğkonutiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğkonutirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkonutirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkonutiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” evet da gâh “bileğkonuikliği mazi kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma umumiyetle saldırganlar elektronik posta adresini bileğkonutirdiği muhtevain sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “emniyet kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://zayiflama.name.tr/ https://mailservisi.name.tr/ https://mekanikasinmasi.name.tr/ https://askacisi.name.tr/ https://tropikalmeyveler.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al